UAB Prasom

Jauna ir ambicinga komanda siūlo išžvalgyti verslo horizontus kartu!

Įmonę įkūrėme neseniai, tačiau esame patyrę programavimo ir dizaino specialistai, pasiruošę suteikti Jums profesionalias, verslo vertę didinančias paslaugas.

Mes padėsime Jums žengti koja kojon su žaibiškai tobulėjančiomis technologijomis ir įgyvendinti netikėčiausias verslo idėjas. Nesvarbu, ko Jums prireiktų - reprezentatyvios interneto svetainės, e-parduotuvės, mobiliosios aplikacijos ar specializuotos programinės įrangos - dirbdami su mumis būsite tikri, kad visada vienu žingsniu lenkiate konkurentus.

Manote, kad 110% kasmet auganti pardavimų apyvarta šiandieninėje, perpildytoje rinkoje yra neįmanomas dalykas? Klystate. Patys to pasiekėme sėkmingai įsukę e-prekybos verslą www.prasom.lt ir specializuotą ausinių elektroninę parduotuvę www.ausines.lt. Jei galėjome tai padaryti su savo projektais – galėsime duoti rimtą postūmį ir Jūsų verslo augimui.

Nebenorite švaistyti laiko dėl neveikiančio el. pašto, sugedusio spausdintuvo ar užlūžusio serverio? Patikėkite savo IT ūkį mums ir laiką galėsite skirti ne problemų sprendimui, o naujų verslo horizontų paieškai.

Nelaukite, susisiekite su mumis ir sužinokite kokias galimybes Jūsų verslui gali atverti šiuolaikinės technologijos.

Kontaktai

Darbo laikas:
I II III IV V VI VII 
Telefonas:
+37066611188
Adresas:
Gegužių g. 76-23, LT-78363 Šiauliai
Tinklapis:
http://www.prasom.lt

Pristatymas

Pristatymo terminai:
1 - 3 d.d.
Pristatymo kaina:
nuo 2 Eur
Kita informacija:
-
Žemėlapis