Xiaomi mobilieji telefonai

Kinų gamybos Xiaomi telefonai už gamintojo valstybės ribų išpopuliarėjo labai neseniai. Penkerių metų darbas skinantis kelią į pasaulį pasiteisino su kaupu. Daugybę įvairių kasdien naudojamų prietaisų gaminanti kompanija pasauliui pristatė biudžetinius išmaniuosius telefonus. Neįtikėtinos mobiliųjų telefonų kainos lėmė staigų populiarumo šuolį tarp daugybės klientų. Juolab, kad ir techniniai šių išmaniųjų aparatų parametrai tikrai nėra prasti. Pirkėjus džiugina kokybiškos kameros, 4G ir 5G ryšio galimybės bei spartūs procesoriai, nenusileidžiantys brangesniems modeliams.
Sumaištį rinkoje sukėlė pasirodžiusi Xiaom Redmi išmaniųjų telefonų linija. Šis biudžetinis variantas daugeliui sužadino smalsumą. Xiaomi telefonų kainų palyginimas su kitais gamintojais buvo sunkiai suvokiamas, tačiau galiausiai vartotojai suprato ir įvertino įperkamų telefonų privalumus.
Tiesiog būtina atkreipti dėmesį, kad ir naujausias technologijas talpinantys modeliai turi žemesnę kainų kartelę, nei įprasta. Įrenginius galima rinktis iš trijų skirtingų serijų – Mi, Redmi ir Pocophone.
Xiaomi telefonų kainų palyginimas su telefonukainos.lt itin paprastas ir lengvas. Patogu, kai gali žinoti iš anksto, kur norimo modelio telefonas bus pigesnis.

Pagal kaina

Gamintojas

Rodyti daugiau

Svoris, g.

CPU dažnis, GHz

Operatyvioji atmintis (RAM), GB

Vidinė atmintis, GB

Didžiausia atminties kortelė, GB

Baterijos tipas

Baterijos talpa, mAh

Pagrindinė kamera, MP

Ekrano/korpusas santykis, %