Apie projektą

Esate verslininkas ar internetinės rinkodaros specialistas, ieškantis būdų, kaip pritraukti kuo didesnį tikslinį srautą į savo tinklapį? Mūsų platforma gali padėti Jums tai padaryti!

 

Mes neprekiaujame – mes reklamuojame Jūsų prekes. Patalpinus prekes mūsų platformoje, ilgainiui mūsų vartotojai tampa Jūsų klientais. Mūsų svetainės lankomumas nuolat auga, tad kartu didėja ir Jūsų prekių matomumas. Į savo tinklalapį apsipirk.lt prekes talpiname 7 dienas per savaitę.

 

Mūsų vartotojai renkasi mus dėl itin patogios prekių filtracijos galimybės, didelio siūlomų prekių asortimento, lengvo prekių paieškos valdymo bei kitų privalumų.

 

Verslai renkasi mus dėl 3 privalumų:

 

  • Didelė konversija ir ROI

Remiantis mūsų ir mūsų klientų surinktais duomenimis, bene efektyviausias reklamos kanalas, kuris turi didžiausius konversijų rodiklius, yra vartotojų srautas iš kainų palyginimo portalų. Mes generuojame stabilų ir nuolat augantį tikslinių vartotojų srautą.

 

  • Nemokamas prekių talpinimas

Šiuo metu už paspaudimus ir prekių talpinimą mūsų platformoje nereikia mokėkit nei cento. Mes pildome savo platformą, todėl klientams siūlome visiškai nemokamas paslaugas, be jokių įsipareigojimų ar sutarčių. Nepraleiskite progos pasinaudoti šia unikalia galimybe!

 

  • Patogus valdymas

Kiekvienas mūsų klientas gauna prisijungimus prie tinklapio, kur gali greitai reaguoti į vartotojų atsiliepimus, redaguoti savo prekių sąrašus, rankiniu būdu nustatinėti kainas ir išbandyti daug kitų privalumų.

 

 

Jeigu Jūs jau talpinate savo prekes kainų palyginimų portale, siūlome jas patalpinti ir pas mus, nes vartotojų srauto niekada negali būti per daug. Mes padėsime Jums parduoti daugiau!